Logo RCoMP

RCoMP - Współczesne Technologie Informacyjne

Jako Firma Interaktywna wypracowaliśmy model strategiczny w 2012 roku. Pozyskanie kilku partnerów strategicznych, wpłynęło na dynamiczny rozwój obszarów działania. Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy projekty Internetowe oraz multimedialne formy prezentacji i przekazu informacji, stawiając na skuteczność, funkcjonalność i różnorodność graficzną. Optymalizujemy przygotowywane projekty pod względem funkcjonalności, zawartości, designu, nawigacji i komunikatywności.

Pomagamy również innym firmom wdrażać e-biznes tworząc narzędzia e-marketingowe dla przedsiębiorstw i doradzamy jak je najefektywniej wykorzystywać, w tym zajmujemy się szeroko marketingiem internetowym i reklamą w sieci, w tym również optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych. Stosowane przez nas techniki personalizacyjne zbliżają klienta do przedsiębiorstwa.

Wdrażamy również systemy zarządzania treścią Content Management System (CMS) oraz interaktywne narzędzia prezentacji danych, wymiany informacji i do kontaktów z klientami.